HAKKIMIZDA

FLEXPOS

Elektronik Otomasyon yazılım Pos Cihazları 2015 yılından beri market, restoran, gıda, tekstil, yazar kasa yetkili servislikler,terazi,yazılım,güvenlik,bilgisayar sistemleri,arge sektörlerinde çeşitli otomasyon ve tartı sistemlerini gerçekleştirerek; hizmet vermektedir. Kuruluş yıllarında yazarkasa  servisliği ne ağırlık veren firmamız  her sektörün sistemlere  yönelmiş olmanın gururunu yaşamaktadır.
Verifone, yazılım,İnterpos aş  ve  Perkon A.Ş. ile bayilik çalışarak bugüne kadar bir çok sektörde     çeşitli otomasyon  sistemlerini başarı ile gerçekleştirmişlerdir. Elektronik ve yazılım firmalarını bünyesinde bulunduran,mühendislik hizmetleri, proje tasarım, yazılım,elektronik sistemleri, anahtar teslimi projeleri; konusunda uzman, teknisyen, ve yazılım ekibi ile ileri teknoloji ürünü programlar ve ekipman kullanarak başarıyla gerçekleştirmektedir.

Yazarkasa sistemleri tamamen mali mühür yetkilerimiz ile profesyonel  adapte etmekte ve ekonomik, esnek çözümler üretmektedir.
          Sistemlerin tümüne hakim olan servis elemanları sayesinde her türlü servis hizmetlerini hızlı ve başarılı bir şekilde vermektedir.


Ayrıca DİNOSOFT ,LOTUS PECASyazılım  PARTNER yetkisine ulaşmıştır.

 

Saygılarımızla.